HipHop&Rap forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HipHop&Rap forum

Daha İyi Bir Hizmet İçin Üye Olunuz!!!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sertifikalı insan kaynakları eğitimi - Mebakademi.com

YazarMesaj
nullsix
Rapper Üye
Rapper Üye

Sertifikalı insan kaynakları eğitimi - Mebakademi.com Empty
MesajKonu: Sertifikalı insan kaynakları eğitimi - Mebakademi.com   Sertifikalı insan kaynakları eğitimi - Mebakademi.com EmptyCuma Şub. 16, 2018 3:24 pm

İnsan kaynakları üzerine eğitimler almak isteyenler, Meb Akademi'ye hiç vakit kaybetmeden başvurabilir. Meb Akademi, İstanbul Kadıköy içerisinde yer almaktadır. Dersleri ise uzaktan eğitim yöntemi ile alma şansınız olacaktır. Sadece sınavlar, Kadıköy'deki kurum içerisinde yapılır.

İnsan kaynakları uzaktan eğitim programları sayesinde; çalışan memnuniyeti ve motivasyon teknikleri, iş değerleme ve ücret yönetimi, personel seçme ve yerleştirme süreci gibi çeşit çeşit eğitimler almanız mümkündür. Bu eğitimler neticesinde, insan kaynakları ile ilgili birikiminiz en üst seviyeye ulaşacaktır.

Meb Akademi insan kaynakları uzaktan eğitim ücreti şu an için sadece 450 TL idir. Eğitim akabinde Meb onaylı sertifikaya da sahip olursunuz.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Muhasebe eğitimi ve İnsan kaynakları eğitimi
» Yüksekte Çalışma Eğitimleri ve İnsan Kaynakları Yönetimi Ser
» Sertifikalı güzellik uzmanlığı kursları
» Güç kaynakları imalat ve satışı
» En iyi peruk modelleri ve saç kaynakları